Суха шкіра та догляд за нею — що потрібно знати?


В Інтернеті можна знайти багато інформації про догляд за жирною шкірою та вуграми. А як щодо сухої шкіри? Догляд за нею однаково складний і важливий. На відміну від зовнішнього вигляду, великий відсоток жінок має такий тип шкіри. Слід дізнатися секрети догляду, які допоможуть доглядати за сухою шкірою обличчя.

Що характеризує суха шкіра?

Перш за все, суха шкіра — це недостатня кількість шкірного сала — інгредієнта, який підтримує оптимальний рівень гідратації та є захисним бар’єром. Результат — сухий вигляд — обличчя виглядає плоским, тьмяним і позбавленим сяйва, а також видно сухість навколо носа, чола, щік та підборіддя. Багато жінок кажуть, що суха шкіра шорстка на дотик — неприємно напружена і не має еластичності. Правильне зволоження «тримає шкіру в руці» і робить її еластичною. 

Суха шкіра = чутлива шкіра

Суха шкіра в основному позбавлена захисного бар’єру, який створюється шаром шкірного сала. В результаті вона дуже часто чутлива і занадто сприйнятлива до зовнішніх факторів, таких як:

  • сонце, 
  • вітер,
  • мороз. 

Цей тип шкіри, як правило, має свої генетичні детермінанти, але трапляється, що причини її утворення також можуть бути помилки в догляді, тобто підборі невідповідної косметики, зокрема підсушуючої, наприклад, на основі спирту або парафіну. На додаток, на стан шкіри впливає УФ-випромінювання, вживання нездорової їжі, вживання великої кількості алкоголю, недосипання або приймання ліків та гормонів.

Як з цим боротися?

Метою кожного догляду є досягнення оптимального зовнішнього вигляду шкіри та відповідного зволоження. Нічим не відрізняється це у випадку сухості шкіри. Як можна здогадатися, зволоження відіграє тут ключову роль. Це важливо як зовні, наприклад, з кремами, масками та сироватками, але також потрібно регулярно зволожувати всередині, тобто пити потрібну кількість води. Варто пам’ятати про використання правильного тоніка для відновлення належного рН.

У кожному догляді варто використовувати здоровий глузд, керуючись інтуїцією та спостереженням потреб шкіри та того, як вона реагує на продукти, які наносять на неї. У разі сухості шкіри, інвазивний механічний пілінг та високоочищаючі інгредієнти слід обмежити на користь ніжних формул, багатих зволожуючими інгредієнтами.

Відповідний та регулярний догляд допоможе придати обличчю блискучий та здоровий вигляд, який є ознакою красоти. 


Post Author: admin

Добавить комментарий