Гель для нарощування нігтів: які види використовують у роботі майстри?

Наявність великого різноманіття матеріалів для покриття відкриває широкі можливості для створення манікюру. Зокрема, для цього часто використовується гель. Це найстійкіший та найміцніший матеріал, який може зберігати свій первозданний вигляд протягом тривалого періоду. Завдяки цьому, засіб використовують також для нарощування.

Майстри обирають для цього гелі для нарощування Luna moon та інших популярних брендів. Проте, всі вони відрізняються між собою певними особливостями. Матеріали мають різний склад та технікою нанесення. Щоб розібратись в цих особливостях, варто ознайомитись з підготовленою інформацією.

Як класифікують гелі за технікою нанесення?

Гель являє собою матеріал полімерного типу, який має здатність тверднути під дією ультрафіолетового випромінювання. Він має вищу міцність, ніж інші типи покриття (наприклад, гель-лак), тому майстри використовують його для подовження нігтьової пластини.

В процесі використовується спеціальна плівка, на яку кріпиться шар гелю та фіксується в ультрафіолетовій лампі. Полімеризація відбувається завдяки наявності в складі гелю фотоініціаторів. Саме ці складові забезпечують затвердіння покриття. Проте, процедура може дещо відрізнятися. Все залежить від техніки нанесення.

Трифазна техніка

Цей тип нанесення гелю є достатньо популярним серед майстрів салонів. Він передбачає використання одразу 3 засобів:

  • Фінішного гелю. Це рідке покриття, яке наноситься на нігтьову пластину на завершальному етапі. Він забезпечує отримання одразу декількох ефектів: захист дизайну, захист від вигоряння кольору, надання гладкості та блиску, а також надання довершеного вигляду манікюру.
  • Скульптурний (моделюючий) гель. Це основа, яка використовується під час покриття або нарощування нігтьової пластини. За допомогою цього матеріалу, можна створити потрібну архітектуру, форму та довжину нігтя. Консистенція скульптурних гелів зазвичай має середню в’язкість або є густою.
  • Базовий гель. Гель цього типу наноситься безпосередньо на нігтьову пластинку. Він має рідку консистенцію та забезпечує якісне зчеплення поверхні нігтя з моделюючим шаром.

Така техніка нарощування забезпечує стійкий та тривалий ефект. Гель в цьому випадку зберігає форму мінімум декілька тижнів та витримує вплив різних зовнішніх факторів. Проте, важливо використовувати тільки перевірені засоби від надійних постачальників. Наприклад, це може бути Staleks (https://staleks.ua/)

Однофазна техніка

Цей спосіб набагато простіший за трифазний метод нарощення. Він передбачає використання лише одного виду гелю. Він називається однофазним. Засіб відрізняється консистенцією середньої в’язкості, а також достатньо міцним покриттям. Однофазний гель допомагає формувати всі 3 шари для нарощування (фінішний, скульптурний та базовий).

Майстри частіше використовують саме трифазну систему для нарощування, яка передбачає застосування 3 видів гелів. Що стосується однофазного гелю, то він краще підходить для донарощування пошкодженого покриття, ремонту та зміцнення нігтьової пластини.

Як поділяють гелі за властивостями?

Окрім техніки нанесення, покриття розділяють на категорії за особливостями взаємодії з нігтьовою пластиною. Відповідно до цього критерію виділяють гелі, які не самовирівнюються та різновиди, які самовирівнюються. До першої категорії відносяться типи покриття з достатньо густою консистенцією.

Головною перевагою є те, що вони не затікають за зону нігтя. Проте, такі гелі мають також недолік. Процес вирівнювання під час нарощування дещо складніший та потребує досвіду. Гелі, що самовирівнюються є простішими в нанесенні.

Post Author: admin

Добавить комментарий