Дівич вечір в Спа у Львові


Святкування дівич-вечора напередодні весілля — незмінна традиція вже багато століть.

У всі часи нареченої збиралися з подругами, щоб вдосталь повеселитися наостанок, проститься з вільним життям і ні в чому не давати собі звіт. Правда, в різні епохи це відбувалося по-різному.

Як все починалося

Традиція святкувати дівич-вечора прийшла до нас ще з давньоруських часів. Його відзначали за день до весілля в будинку нареченої. Всі дівчата збиралися разом, вся увага приділялася нареченій. Її розчісували, співали пісні, а сама наречена в той час мала плакати і тужити, що вона прощається з батьками і рідною домівкою. Також на дівич-вечорі подружки нареченої майстрували щось з весільного вбрання нареченої: пояс, вінок, головний убір і т.д.

Вечори нашого часу

У наш час дівич-вечори проходять куди веселіше, ніж у наших предків. Наречена хоче запам’ятати все найкраще, що було в її дівочої життя, що б потім, будучи заміжньою, не шкодувати ні про що. Сучасні дівич-вечори це вечірка в клубі, вечеря в ресторані, пікнік на природі і багато інших. Спа Дівич-вечір у Львові найкраще влаштовувати за кілька днів до весілля, що б був час прийти в себе і виспатися, а не запізнитися на церемонію, як в американських комедіях.

Дівич-вечір у спа салоні

Зараз є безліч ідей, в якому стилі святкувати, місць, де можна відпочити і відірватися наостанок. Але якщо вам набридли галасливі клуби або ви прихильник душевного спілкування з подругами в затишній атмосфері, то ідея дівич-вечора в спа салоні саме для вас. По-перше, це приємний відпочинок в хорошій компанії, по-друге, естетичну насолоду від косметичних процедур. У салоні у Львові ви зможете відпочити від предсвадебной суєти, трохи розслабитися і поговорити з подругами про майбутнє весілля. Турецький хамам, розслабляючий масаж, різні маски, пілінг, різні обгортання це все пропонує спа салон Наталії Безвуляк. А в перервах між процедурами можна випити чаю або поласувати фруктами та записатись на курси масажу у Львові від Наталії Безвуляк.

Дівич-вечір у спа — найкращий спосіб розслабитися з користю для здоров’я і для душі.


Post Author: admin

Добавить комментарий