Планетарні міксери KitchenAid використовуються відомі шеф-кухарі

Планетарні міксери KitchenAid використовуються відомі шеф-кухарі

Коли на кухні з’являються планетарні міксери KitchenAid — це дає змогу розвивати фантазію і готувати незвичайні страви на кожен день, причому зовсім без зулись

Такий пристрій як планетарний міксер KitchenAid не є широко відомим серед простих людей, котрі скоріше вибирають більш просту кухонну техніку, адже насамперед він використовується на кухнях ресторанів, щоб пропонувати своїм клієнтам вишукані неповторні страви та максимально скорочувати час їхнього приготування. Тим не менш, і на кухні звичайної домогосподарки такий чудовий кухонний помічник як планетарний міксер KitchenAid буде не зайвим, в першу чергу через те, що він дозволяє замінити собою відразу кілька різних пристроїв. Причому всі функції, покладені на них, він виконуватиме швидше, ефективніше та якісніше.

До речі, незважаючи на те, що про існування планетарних міксерів KitchenAid знає далеко не кожен, насправді цей пристрій був розроблений майже 100 років тому саме цією компанією. Його принцип сьогодні використовують виробники пристроїв, які прийнято називати кухонними комбайнами, проте у компанії KitchenAid називають свою серію, що відноситься до даної категорії, саме планетарний міксер. Таку назву ця техніка отримала через особливий режим обертання насадки (обертання відбувається відразу в декількох площинах, що, як виявляється на практиці, дуже ефективно, причому схожі дії виконує людина, при ручному перемішуванні).

Які можливості приховує планетарний міксер?

Інженери, які створюють планетарні міксери KitchenAid, продумують траєкторію руху насадки в кожній окремо взятій моделі до міліметрів, і саме такі точні обчислення дають змогу отримувати такий ефективний результат. Наскільки ефективний? – Це треба бачити, адже кожен, хто бачив цей пристрій у роботі на власні очі, не залишається до нього байдужим. Купуючи такий пристрій, можна одним замінити відразу кілька інших. Його функціоналу для цього вистачить.

Якщо придбати таку техніку, то планетарним міксером можна замінити на кухні:

  • звичайний міксер;
  • блендер;
  • тістоміс;
  • овочерізку;
  • м’ясорубку.

За підсумками вартість, яку сьогодні мають планетарні міксери KitchenAid виявляється дуже виправданою, адже купуючи всі ці пристрої окремо, необхідно було б набагато більше коштів. Компанія KitchenAid поважає своїх покупців і не намагається заробити на них надприбутки, тому, як у найсучасніші моделі, так і в моделі старших поколінь, встановлюються посадочні гнізда одного і того ж діаметру, а також типу. Це дозволяє використовувати будь-які насадки KitchenAid з будь-яким з міксерів незалежно від моделі.

Добавить комментарий

Back To Top