Інноваційні системи заміщення волосся від Сергія Воронцова

Інноваційні системи заміщення волосся від Сергія Воронцова

Ні для кого не секрет, що в наш час багато представниць прекрасної статі носять перуки. Причин цьому може бути безліч: від втрати волосся в зв’язку з проблемами зі здоров’ям до бажання просто змініити свій зовнішній вигляд. Так чи інакше, красуні стикаються з проблемою вибору, адже часто звичайні перуки помітні для оточуючих, а всім хочеться виглядати на всі 100%. Тоді на допомогу приходять системи заміщення волосся від Серія Воронцова.

Що таке система?

Система заміщення є унікальною авторською розробкою українського фахівця по волоссю Сергія Воронцова, який в 2005 році заснував компанію Hair Diamond, яка незабаром була перейменована в уже більш звичне SV Atelier.

Система — це накладка на всю голову або її частину. Основа виробу найчастіше одношарова і складається з тоненькою сіточки, на яку вручну кріпляться волоски. Іноді додатково до сіточки пришивається шовкова тканина, яка імітує шкіру голову.

У такого аксесуара є маса переваг перед звичайною перукою:

  • Систему практично неможливо відрізнити від власного волосся. Завдяки особливим технікам набивання волосся на основу, а також додаванню пушкових волосинок по крайової лінії росту, виріб виглядає дуже натурально.
  • Системи виготовляються з ретельно відібраних якісних слов’янських пасм. При виробництві шапочок і імітації шкіри голови використовуються натуральні матеріали.
  • Виріб можна не знімати кілька місяців. Так-так, вам не здалося. Система встановлюється на спеціальний клей, скотч або ж пришивається на коси. Її можна носити не знімаючи 24/7. При цьому ви можете займатися звичними справами і вести активний спосіб життя: ходити в спортзал, басейн і т.д.

Вибрати систему можна на сайті компанії — https://svatelier.org/.

Засновник бренду Сергій Воронцов стверджує, що в світі немає аналогів системам від SV Atelier і що розроблена ним технологія дійсно інноваційна.

До слова кажучи, дані вироби припали до смаку багатьом українським зіркам. Наприклад, красуня Настя Каменських нерідко з’являється в своїх кліпах в системах заміщення і в системних перуках. Даша Астаф’єва, Maruv, Слава Камінська, Алла Пугачова — серед зіркових клієнтів українського бренду була навіть Кім Кардашьян.

«Велика частина клієнтів воліє зберегти конфіденційність, тому в наших соц. мережах можна побачити не більше 10%. Можливо ваша улюблена співачка регулярно з’являється на екранах в нашій системі, а ви навіть не підозрюєте про це, «- жартує Сергій.

Добавить комментарий

Back To Top