Для кого підходить ботокс волосся

Для кого підходить ботокс волосся

Під терміном «ботокс» розуміють термолікування волосся, яке повертає йому гладкість, щільність, пружність та блиск. Процедура досить універсальна та ефективна, дозволяє побачити чудовий результат з першого використання, за умови, що проводиться на якісних матеріалах. Якщо ви ще не знаєте, де купити препарати для лікування волосся, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g46764541-lechenie-volos.

Особливості та переваги термолікування волосся

Ботокс для волосся нерідко ставлять в один ряд із кератином, проте механізм роботи компонентів суттєво відрізняється. При нанесенні ботокса крім зовнішнього відновлення волосяного стрижня, відбувається стимуляція росту, отже, процедура показана тим, хто перебуває в шляху відрощування довжини.

Термолікування волосся надає гладкості, пригладжує лусочки волосяного стрижня, що, своєю чергою, створює ефект дзеркального блиску. Що дозволяє досягти такого результату? До складу препаратів для термолікування волосся включені молекули інтра-силану або амінокислот, еластин, кератин, пептиди, вітаміни, а також олії.

Лікування волосся ботоксом: показання

Перша проблема, з якою допоможе впоратися ботокс для волосся — сухість та ламкість. У такий стан волосся приходить найчастіше з двох причин: активний термічний, хімічний вплив та дія ультрафіолету. Лікування волосся дозволить повернути блиск і жвавість після відпочинку на морі, де на нього неминуче впливає сонце та солона вода. Також процедура показана тим, хто систематично використовує вирівнювачі та плойки.

Ще одна категорія волосся — пористе та неслухняне. У більшості даний тип волосся закладено генетично. Воно плутається і пушиться, погано укладається і сильно електризується. Лікування волосся ботоксом пригладжує лусочки, робить його більш важким.

Процедура може використовуватися не тільки на власному волоссі. Ботокс для нарощеного волосся продовжує час носіння пасм, не дозволяє сіктися. Крім того, компоненти у складі нейтралізують жовтизну знебарвленого блонду.

Ще одна перевага ботоксу для нарощеного волосся — можливість виконувати процедуру в загальній масі з власним волоссям. Процедура не накладає обмежень у подальшому стайлінгу. Ботокс для нарощеного волосся наноситься з відступом від прикореневої зони, тому не впливає на капсули та стрічки.

Добавить комментарий

Back To Top