ТРЦ Respublika Park: адаптація та розвиток в умовах повномасштабної війни

ТРЦ Respublika Park: адаптація та розвиток в умовах повномасштабної війни

Як один з найбільших ТРЦ  Європи адаптувався до нових умов та через що довелось пройти команді.

Відкриття ТРЦ Respublika Park у листопаді 2021 року в Києві відбулося в складний період пандемії COVID-19, однак торговий центр відмінно впорався з викликом. На чолі з СЕО Юлією Щасливою команді вдалося зібрати найкращих орендарів та привернути увагу як українських, так і світових брендів. Завдяки відкриттю Respublika Park було створено 8 тисяч нових робочих місць.

Та жоден успіх не міг підготувати до наступного лиха — повномасштабної війни, яка почалася всього за три місяці після відкриття ТРЦ. Роботу було призупинено. 24 лютого 2022 року інвестори думали не про бізнес, а про допомогу людям, у тому числі місцевим співробітникам та членам їхніх сімей. Усі ресурси були спрямовані на організацію евакуації жінок та дітей у віддалені від бойових дій райони та за кордон. У ТРЦ організували безперебійне функціонування магазинів із критично важливими групами товарів, таких як Сільпо, MasterZoo, аптека.

Проте звільнення територій навколо столиці від окупантів дало можливість ТРЦ Respublika Park відновити свою діяльність і знову відчинити свої двері для відвідувачів вже 24 квітня 2022 року. Високий рівень відповідальності перед своїми працівниками був однією з пріоритетних цілей ТРЦ. Деякі члени команди приєдналися до Збройних сил України та тероборони, їхні робочі місця були збережені, а компанія продовжує сплачувати податки.

Під час зимових періодів відключення електроенергії, розважальний парк переходив у режим енергозбереження. Однак, для роботи ТРЦ купили генератори, а також замінили все освітлення на LED в приміщенні та на атракціонах. А в кінці 2022 року в ТРЦ Respublika Park відкрили найбільший “Пункт незламності”, а також коворкінг для можливості працювати під час відключення електропостачання в місті.

Під керівництвом інвестора, австрійської компанії Trafin, ТРЦ «Respublika Park» продовжує розвиватися та демонструє стійкість в нелегких умовах війни. Надійні партнерства та співпраця з найкращими орендарями допомагають ставити амбітні цілі та досягати високих показників, а віра в Перемогу та майбутнє України з її великим потенціалом додає команді енергії для досягнення найкращих результатів.

«Ми завжди віримо у Перемогу та позитивні зміни в Україні. Наша команда — це одна велика сім’я, і ми ділимося спільними цілями та цінностями. Наш інвестор, компанія Trafin, також має сильну віру в майбутнє нашої країни та підтримує нас у прагненні розвитку,» — зазначила Юлія Щаслива, СЕО Respublika Park.

ТРЦ Respublika Park демонструє, що важливо розвиватися навіть у найважчі часи. ТРЦ продовжує рости, адаптуватися до нових умов та надавати якісні послуги. 

Добавить комментарий

Back To Top