З початку війни до страхової компанії «ПРОВІДНА» надійшло близько 40 тисяч звернень 

З початку війни до страхової компанії «ПРОВІДНА» надійшло близько 40 тисяч звернень 

Більшість застрахованих осіб зверталися з питань організації медичної допомоги.

Після повномасштабного вторгнення росії страхова компанія «ПРОВІДНА» отримала вже близько 40 тисяч звернень від застрахованих українців, і з кожним місяцем ця кількість збільшується.

Як розповіли в компанії, найбільше застрахованих зверталися щодо питань організації медичної допомоги по всій території України, в тому числі тимчасово окупованих регіонів. Очевидним є те, що через вимушену міграцію населення, все більше звернень надходить із західної та центральної частини країни. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, показник для цих регіонів збільшився на 45-50%. 

Загальна цифра звернень відповідно до цього ж періоду минулого року зменшилася на 35%. За інформацією страхової компанії, 20% зафіксованих звернень — від корпоративних клієнтів. 

Здебільшого клієнти обирають телефон як спосіб комунікації. Однак, «ПРОВІДНА» пропонує й інші — диджитал-канали: продовжує працювати над покращенням мобільного додатку та розширенням сервісу телемедичних консультацій.

З початку року страхова компанія «ПРОВІДНА» виплатила понад 155 млн гривень страхових відшкодувань, і з кожним днем ця сума зростає. 

Наприклад, уже з початком великої війни до компанії звернулась застрахована особа, яка перебуваючи в США, зламала руку. Клієнтка отримала всю необхідну медичну допомогу, включаючи оперативне втручання. Їй було виплачено понад 244 тис. гривень страхового відшкодування. Ще одній клієнтці страхової компанії, яка оформила поліс ДМС, виплатили понад 134 тис. гривень на лікування онкології. Також близько 150 тис. гривень складають витрати на лікування застрахованої особи, яка потрапила в аварію, і зараз перебуває в одній із травматологій Києва. 

Загалом виплати страхової компанії «ПРОВІДНА»  від початку повномасштабної війни за послугою добровільного медичного страхування складають більш ніж 7,4 мільйона гривень, за договорами туристичного страхування — понад 1,5 млн гривень, КАСКО — 11 млн гривень, «автоцивілки» — 12,2 млн гривень та за договорами страхування майна юридичних та фізичних осіб — 0,3 млн гривень. Окрім того, впродовж цього періоду «ПРОВІДНА» спрямувала майже 110 мільйонів гривень медичним закладам, які надавали клієнтам компанії послуги за договорами медичного страхування.

Добавить комментарий

Back To Top